USŁUGI TRANSPORTOWE

 

     Przez lata działalności na rynku usług transportowych obsłużyliśmy dziesiątki klientów i wykonaliśmy tysiące zleceń przewozu drogowego. Utwierdziło nas to w przekonaniu, że podstawową zasadą udanych przewozów jest indywidualne podejście do każdego klienta i ciągłe szukanie lepszych rozwiązań. Starając się sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych Partnerów, nieustannie w siebie inwestujemy i przede wszystkim stawiamy na doświadczoną kadrę pracowników. Usługi transportowe powierzamy doświadczonym i zaufanym kierowcom. Przewóz towarów planuje zespół świetnych logistyków, a za kontakt odpowiedzialni są kompetentni, zawsze uprzejmi konsultanci.

Dzięki temu dziś możemy zaproponować naszym zleceniodawcom szeroką gamę możliwości transportowych, takich jak:

  • Transport drogowy całopojazdowy – oferujemy przewóz krajowy, jak i międzynarodowy po całej Europie.
  • Transport chłodniczy – zapewniający w trakcie przewozu drogowego lokalnego oraz międzynarodowego optymalne warunki żywności i produktom wymagającym stałej temperatury.
  • Transport ponadnormatywny – niezbędny w przypadku przewozu bardzo dużych i nieforemnych towarów.
  • Transport ekspresowy – który gwarantuje błyskawiczne dotarcie do celu towarów o wadze do 1,5 tony i objętości do 20 m3.
  • Transport morski – takie międzynarodowe zlecenia transportowe pozwalają na szybkie dostarczenie towarów do państw skandynawskich.
  • Transport kolejowy – będący w wielu przypadkach szybką, tanią i ekologiczną alternatywą dla drogowego przewożenia towarów samochodami.

 flaga